GRADSKO NATJECANJE U RUKOMETU

Autor: Romana Šutalo, 2. 12. 2017.

U Srednjoj školi 30. studenoga održano je školsko gradsko rukometno natjecanje za djevojke i mladiće

na kojem su sudjelovale  četiri ekipe i od  toga su dvije bile ženske  i dvije muške.

Prva utakmica bila je između Srednje škole i Gimnazije „Fran Galović“ (djevojke), a pobjedu je s velikom razlikom odnijela Gimnazija. Druga utakmica također je bila između istih škola, ali u ovom slučaju utakmicu su igrali mladići. Bilo je pomalo napeto, ali su naši dečki odnijeli pobjedu.

Za žensku ekipu igrale su: Tena Petika, Klara Petričević, Ana Sikavica, Elena Popović, Gabrijela Vrabec, Nika Strahija, Katarina Borac, Hannah Vuljak, Klara Kokša, Marija Helena Mikulčić, Lana Brkić, Karla Paleka, Lucija Jandrašić, Lea Jurić.

Za mušku ekipu igrali su: Leon Piskač, Noel Ujlaki, Dino Milošević, Franko Golčić, Jan Šumandl, Benedikt Lazar, Patrik Ivačić, Marko Žarić, Filip Šijak, Kristian Vlašić, Fran Kosmač, Matej Behin, Karlo Sabolić, Danko Delimar.

Voditelj: Filip Šalamon, prof.

Tekst: Hannah Vuljak i Nika Strahija