Atletičari i atletičarke na državnom natjecanju

Autor: Romana Šutalo, 16. 5. 2018.

U ponedjeljak i utorak 15. i 16. svibnja 2018. održalo se državno natjecanje iz atletike. Ove su se godine plasirale i djevojke i mladići, kojima je to bio prvi put u povijesti škole da su išli na državno natjecanje iz atletike. Prvoga dana nije bilo samog natjecanja, već su učenici putovali te imali slobodno vrijeme u hotelu Medena u kojem su bili smješteni. Naravno, iskoristili su to vrijeme za kupanje u moru i druženje s drugim natjecateljima. Drugog dana bio je red za samo natjecanje koje se održalo na atletskom stadionu Park mladeži u Splitu. Prvo su se natjecali učenici osnovnih škola, a zatim je došao red na srednje škole. U jakoj konkurenciji naši učenici su uspjeli osvojiti 5. mjesto, dok su učenice zauzele 16. mjesto. Unatoč svemu, svi su se potrudili i dali sve od sebe.

Učenice: Kaja Sertić, Dorotea Čvagić, Sara Delimar, Petra Ivković, Dunja Galinec, Jelena Triplat, Angelika Marija Pejić, Stela Lončarić, Hannah Vuljak i Gabriela Vrabec. Mentorica: Marina Tomac-Rojčević.

Učenici: Antonio Tumpić, Albert Rušak, Marko Gregurec, Davor Sinjaković,  Martin Vedriš, Mario Ratković, Benedikt Lazar, Luka Liklin, Fran Bedeković Arnaut i Luka Šostarić. Mentorica: Natalija Šalamon.

Čestitke atletičarima i atletičarkama!

Ines Kolar, 2.d