> Natječaji

Poziv na pisanu provjeru i razgovor na radno mjesto nastavnika Informatike

Autor: Davorka Sever, 25. 5. 2021.

POZIV NA PISANU PROVJERU I RAZGOVOR (INTERVJU)

PISANA PROVJERA KANDIDATA u postupku natječaja na radno mjesto nastavnika Informatike – 1 izvršitelj, na neodređeno nepuno radno vrijeme koji je objavljen dana 13. svibnja 2021. godine na mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i mrežnoj stranici i oglasnoj ploči  Gimnazije “Fran Galović” Koprivnica održat će dana 1. lipnja 2021. godine, s početkom u 14:10 sati u Gimnaziji “Fran Galović” Koprivnica, u prostoriji 1-017 (I. kat)

• 14:05 sati  dolazak i utvrđivanje identiteta i popisa kandidata
  • 14:10  sati  pisana provjera (testiranje).
  • 15:00 sati  razgovor (intervju) u prostoriji 1-017 (I. kat)

Izrazi navedeni u muškom rodu neutralni su i odnose se na osobe oba spola.

Na testiranje se poziva slijedeći kandidat:

JOSIP POŽEGA

Ako kandidat   ne pristupi testiranju u navedenom vremenu ili pristupi nakon vremena određenog za početak testiranja, ne smatra se kandidatom natječaja.

PRAVILA PISANE PROVJERE:

Pisana  provjera kandidata obavit će se  putem testiranja.

Kandidat je dužan ponijeti sa sobom osobnu iskaznicu ili drugu identifikacijsku javnu ispravu na temelju koje se utvrđuje prije testiranja identitet kandidata.

Testiranju ne može pristupiti kandidat koji ne može dokazati identitet i osobe za koje je Povjerenstvo utvrdilo da ne ispunjavaju formalne uvjete iz natječaja te čije prijave nisu pravodobne i potpune.

Nakon utvrđivanja identiteta kandidata  Povjerenstvo će podijeliti test kandidatu

Po zaprimanju testa kandidat je dužan vlastoručno upisati ime i prezime na za to označenom mjestu na testu. Test se piše isključivo kemijskom olovkom.

Test sadrži 10 pitanja. Predviđeno vrijeme testiranja je 45 minuta. Maksimalni broj bodova je 10.

Za vrijeme testiranja nije dopušteno:

• koristiti se bilo kakvom literaturom odnosno bilješkama,
  • koristiti mobitel ili druga komunikacijska sredstva,
  • napuštati prostoriju u kojoj se testiranje odvija i
  • razgovarati  s ostalim kandidatima/kinjama.

Ukoliko kandidat postupi suprotno pravilima testiranja bit će udaljen s testiranja, a njegov rezultat Povjerenstvo neće priznati niti ocijeniti.

Nakon obavljenog testiranja Povjerenstvo utvrđuje rezultat testiranja za svakog kandidata koji je pristupio testiranju.

Rezultate testiranja  Povjerenstvo će kandidatima priopćiti prije početka razgovora (intervju-a).

Molimo pozvane kandidate da na pisanu provjeru obavezno ponesu zaštitnu masku za lice i pridržavaju se propisanih epidemioloških mjera

Poziv na testiranje objavljen  je dana 25. svibnja 2021. godine na mrežnoj stranici Gimnazije “ Fran Galović” Koprivnica u rubrici pod nazivom  „NATJEČAJI”.

POVJERENSTVO ZA VREDNOVANJE KANDIDATA