Što nudi novi MAK fest?

Autor: Administrator , 26. 5. 2009.

Gimnazijalci makovci obavještavaju vas da će se ovogodišnji MAK fest održati od 28. do 30. svibnja.

U četvrtak će ga otvoriti zagrebačko kazalište slijepih "Novi život" s predstavom "Lopovluku nigdje kraja" u Domu mladih, a zatim slijedi koncert "Kreola" te "Egg Shell Extreme Progression Projecta" u multimedijalnom centru Kugla.Drugi dan festivala bazira se na prezentacijama i tribinama na temu "Mladi, poduzetništvo, (re)akcija", a zatim se prelazi na koncertni dio na kojem će se predstaviti srpski bendovi "Atheist rap" i "Oružjem protivu otmičara", zagrebački bendovi "Analena" i "BeetanTone" te domaće snage "Grim".
U subotu, zadnji dan, predstavit će se udruge iz gotovo cijele sjeverozapadne Hrvatske sa svojim radionicama na Sajmu udruga. Festival će zatvoriti opet koncertni dio s headlinerima "Jacinto Canek" iz Italije, "ST!llness" iz Splita, "Ringišpil" iz Novog Sada, "Sepal" iz Karlovca te domaći "RHS Coolektiv".
Novost na četvrtom po redu MAK festu besplatno je kampiranje na Bašći za sve posjetitelje festivala

Nela B.

« Svibanj 2024 »