Rukometašice i rukometaši najbolji u Županiji

Autor: Romana Šutalo, 8. 3. 2015.

Gimnazijska je dvorana u srijedu, 4. ožujka, odzvanjala povicima: desno krilooo, gool, čuvaj desetku, dobaci. Naime, ove je godine naša gimnazija domaćin županijskoga Natjecanja u rukometu na kojem su sudjelovali mladići i djevojke iz Gimnazije Ivana Zakmardija Dijankovečkoga Križevci, iz Gimnazije „Dr. Ivan Kranjčev“ Đurđevac i, naravno, iz Gimnazije „Fran Galović“  Koprivnica. Natjecanje je otvorio ravnatelj naše škole prof. Vjekoslav Robotić te gimnazijalci iz Đurđevca i Križevaca koji su odigrali prvu utakmicu.

Na utakmicama glavna su podrška rukometašima bili njihovi treneri, profesori koji su im bili glavna karta za daljnji plasman. Uz profesore bila je tu i glasna publika koja nije bila nimalo ravnodušna prema promašenom golu ili izgubljenoj lopti. Podržati rukometaše došli su i bivši igrači naše gimnazijske rukometne ekipe.

Rukometaši i rukometašice iz naše gimnazije, pod vodstvom profesora Filipa Šalamona, izborili su prvo mjesto i odlazak na poluzavršnicu državnog prvenstva.

Čestitamo svima i želimo im uspjeh u daljnjem natjecanju!

Ivan Sršić, 2. c

« Svibanj 2024 »