Rukometašice idu na državno

Autor: Romana Šutalo, 1. 4. 2015.

Domaćin poluzavršnog natjecanja u rukometu za djevojke 23. ožujka bila je Gimnazija Josipa Slavenskog iz Čakovca. Ekipe koje su sudjelovale bile su Druga Gimnazija iz Varaždina, Gimnazija Josipa Slavenskog iz Čakovca, Gimnazija Petra Preradovića iz Virovitice i Gimnazija „Fran Galović“ iz Koprivnice. U prvoj utakmici naše rukometašice svladale su Drugu Gimnaziju iz Varaždina rezultatom 22 : 10. i osigurale ulazak u finale gdje su igrale s Gimnazijom iz Čakovca i pobijedile rezultatom 19 : 14. Odličnom igrom i izvrsnom obranom naše rukometašice odlaze na državno prvenstvo u Poreč.

Čestitamo im i želimo vrhunske rezultate na prvenstvu RH u Poreču.

Uz odlične rezultate naše ženske košarkaške i rukometne te muške nogometne ekipe koje odlaze na državno u Poreč i badmintonaša koji su osvojili treće mjesto u državi, naša škola ulazi u tri najbolje škole po rezultatima u sportu u Hrvatskoj.

Očekuju nas još natjecanja iz atletike za djevojke i mladiće gdje se također nadamo plasmanu na daljnja natjecanja.

Ivan Sršić, 2. c

« Svibanj 2024 »